Чи потрібно нести рівнянам додаткові довідки, аби перерахували субсидію?

У зв’язку із зростанням тарифів до нового опалювального сезону у Рівному очікується збільшення домогосподарств, що виявлять бажання отримувати субсидії  на 20 тисяч. Станом на кінець опалювального сезону, за даними міського управління соцзахисту, у Рівному пільги на оплату комунальних послуг отримували 41 тисяча 300 сімей із 82 тисяч. Таким чином, очікується, що з початком нового опалювального сезону, восени, понад 75% домогосподарств Рівного отримуватимуть субсидії.

До речі, ті, хто подали заявку на субсидії торік, зараз отримують платіжки, в яких різняться кінцеві терміни призначення соцвиплат.

За словами очільниці міського управління соцзахисту Віри Мельник, це залежить від дати призначення субсидії, тож повторно звертатися не потрібно, працівники соцзахисту самі здійснять перерахунок:

До слова, програма, яка має здійснювати перерахунок, зараз не працює, втім у соцзахисті заспокоюють і обіцяють впоратися із завданням. Разом з тим, громадянам рекомендують не відкладати оформлення субсидій до осені, а звертатися із заявою-декларацією про доходи вже. Також просять прихопити з собою розрахункові книжки або платіжки, щоб вказати номер рахунку у заяві-декларації. До слова, норма, яка діяла раніше, у випадку, коли доходи сім`ї раптом змінилися, подавати довідку про доходи за три місяці – вже не працює, тож необхідно вказувати прибутки сім`ям за попередній, 2015 рік. Для тих, хто вже отримував субсидію торік, повторно звертатися із заявою не потрібно. 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень