Чи потрібно нести рівнянам додаткові довідки, аби перерахували субсидію?

У зв’язку із зростанням тарифів до нового опалювального сезону у Рівному очікується збільшення домогосподарств, що виявлять бажання отримувати субсидії  на 20 тисяч. Станом на кінець опалювального сезону, за даними міського управління соцзахисту, у Рівному пільги на оплату комунальних послуг отримували 41 тисяча 300 сімей із 82 тисяч. Таким чином, очікується, що з початком нового опалювального сезону, восени, понад 75% домогосподарств Рівного отримуватимуть субсидії.

До речі, ті, хто подали заявку на субсидії торік, зараз отримують платіжки, в яких різняться кінцеві терміни призначення соцвиплат.

За словами очільниці міського управління соцзахисту Віри Мельник, це залежить від дати призначення субсидії, тож повторно звертатися не потрібно, працівники соцзахисту самі здійснять перерахунок:

До слова, програма, яка має здійснювати перерахунок, зараз не працює, втім у соцзахисті заспокоюють і обіцяють впоратися із завданням. Разом з тим, громадянам рекомендують не відкладати оформлення субсидій до осені, а звертатися із заявою-декларацією про доходи вже. Також просять прихопити з собою розрахункові книжки або платіжки, щоб вказати номер рахунку у заяві-декларації. До слова, норма, яка діяла раніше, у випадку, коли доходи сім`ї раптом змінилися, подавати довідку про доходи за три місяці – вже не працює, тож необхідно вказувати прибутки сім`ям за попередній, 2015 рік. Для тих, хто вже отримував субсидію торік, повторно звертатися із заявою не потрібно. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень