На Рівненщині стартував призов на строкову службу (21 ФОТО)

Цього року до війська з області планують відправити більше п’ятиста новобранців

Перші сто юнаків вже сьогодні відбули до своїх військових частин з обласного збірного пункту, що у селі Здовбиця Здолбунівського району. Далі пряма мова заступника обласного військового комісара, Валентина Редька:

– Призовники будуть напрявлятися у всі роди Збройних Сил України. Як в сухопутні, повітряні, так і у військово-морські Сили. З вищою освітою служити рік будуть, а решта призовників - півтора роки. По всій території України будуть служити. В зону АТО призовники відправлятися не будуть.

Також ми поспілкувалися із новобранцями. Хлопці розповіли про свої очікування та про те, як вони готувались до служби:

Тож призов на військову службу Весна-2016 триватиме до кінця травня. Наші земляки служитимуть в Нацгвардії, Повітряних Силах, Державній службі спеціального транспорту, Військово-морських Силах, та вперше – в Державній прикордонній службі. Крім того, кожен новобранець отримає одноразову грошову допомогу в розмірі 2 900 гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень