![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Про нову співпрацю Рівненської ОДА та громадської ініціативи «За чесний тендер» сьогодні повідомив голова облдержадміністрації Олексій Муляренко
Очільник Рівненщини наголосив, що в першу чергу це допоможе ефективно заощаджувати державні кошти. До прикладу, використання електронної системи публічних закупівель «ProZorro» наприкінці минулого року допомогло області зекономити 12 мільйонів гривень.
– В цьому році ми продовжуємо проводити всі дотендерні закупівлі за допомогою «ProZorro», знову ж таки зекономлені досить значні суми. Але сьогодні ми разом із ініціативою «За чесний тендер» хочемо спробувати підняти рівень довіри до участі в державних тендерах. Тому що на сьогодні, мабуть, є такі думки, що всі тендери заздалегідь передбачені, передбачені переможці і багато підприємств взагалі не беруть участь у тендерних закупівлях.
Крім того, керівник громадської ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук наголосив, що мета співпраці з Рівненською ОДА не лише стежити за оформленням тендерної документації та проведенням тендерів, а популяризувати тендери і закликати бізнес брати участь в держзакупівлях. Адже, цитуємо: «чесний тендер без учасників навряд буде ефективним».
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Чи потрібно нести рівнянам додаткові довідки, аби перерахували субсидію?
На Соборній і Хмільній два дні не буде світла
Рівненські поліцейські викрили неповнолітніх інтернет-шахраїв (ФОТО)
Шукали палац Любомирських, а знайшли замок Несвицької у Рівному
На Рівненщині стартував призов на строкову службу (21 ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК