Безплатні ліки у лікарнях Рівного: обіцяють інформацію ще доступнішу

Її почали оприлюднювати не тільки на сайті міськради Рівного, як досі, а й на сайті благодійного фонду «Пацієнти України»

Далі розповідає начальник міського управління охорони здоров’я Вікторія Покоєвчук:

Ми другі в Україні після Одеської області започаткували розміщення цієї інформації на сайті, який називається «Є ліки» (http://patients.org.ua/) Буквально до попереднього тижня інформація там поповнювалася в такому тестово-навчальному режимі. Ми працювали з представниками благодійного фонду, які надали нам можливість використовувати абсолютно безкоштовно свої інформаційні технології. І я думаю, що ще цей тиждень, наступний, і ми будемо використовувати цей сайт у повному обсязі.    

За словами Вікторії Покоєвчук, якщо лікар у лікарні призначив препарат і пацієнт бачить на сторінці сайту, що ці ліки у медзакладі є, то він має цілковите право їх вимагати надати безкоштовно. Адже придбані вони за бюджетний кошт. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень