Костопільчан лікуватимуть, як у Європі

Напередодні після реконструкції у Костополі відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Тож, як запевняють тамтешні медики, жителям Костополя надаватимуть допомогу європейського зразка.

Приміщення відремонтованої амбулаторії відновлювали спільними зусиллями обласної та районної влади. Упродовж останніх двох років – 2015 та 2016 – на умовах співфінансування з обласного бюджету виділено понад мільйон гривень, а з Костопільського районного бюджету – майже 500 тисяч гривень.

Тож у колишній поліклініці провели капітальний ремонт, утеплено стіни приміщення, облаштовано нові медичні кабінети.

До речі, це не єдиний об'єкт, який впорядкували на Рівненщині. Так, за кошти Світового банку незабаром в області оголосять процедуру закупівлі на капітальний ремонт та реконструкцію 29 медичних закладів у Зарічненському, Володимирецькому, Дубровицькому та Рокитнівському районах.

Загалом до кінця 2018 року в області мають відремонтувати 105 медичних закладів, переважно амбулаторій. Окрім того, для них закуплять медичне та комп'ютерне обладнання.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень