На медицину області додадуть мільйон гривень

Понад 1 мільйон гривень з обласного бюджету планують додатково спрямувати на охорону здоров’я. Крім того, з державного бюджету в область надійшла стабілізаційна дотація на охорону здоров’я області у сумі 68,7 мільйонів гривень, наразі здійснюється її розподіл.

Як проінформувала директор департаменту фінансів облдержадміністрації Лідія Біляк, планується спрямувати кошти у сумі 200,0 тис. грн для забезпечення онкогематологічного відділення „Рівненської обласної дитячої лікарні”  хіміопрепаратами, препаратами супровідної терапії та 280,0 тис. грн для придбання спеціалізованого санітарного автомобіля для Рівненського обласного центру медико-соціальної експертизи для забезпечення потреб людей, що звертаються для встановлення інвалідності, які за станом здоров’я не можуть з’явитися на засідання комісії за місцем їх перебування або проживання.

Крім того, понад 600 тисяч буде спрямовано на капітальні видатки – ремонти, реконструкції закладів охорони здоров’я які розташовані в зоні спостереження поблизу АЕС у Володимирецькому, Костопільському та Острозькому районах.

Остаточне рішення з цього та інших питань буде прийняте депутатами облради за результатами голосування на черговій сесії 4 листопада 2016 року.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень