ON-LINE

Рівненські медики - про несподіваний візит в.о. міністра Уляни Супрун

п'ятниця, 07 жовтня 2016
На їхню думку, рівненська станція швидкої допомоги стала для неї відкриттям

Нагадаємо, напередодні пізно ввечері у Рівне завітала в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Вона без попередження заїхала на станцію швидкої допомоги Рівного, щоб перевірити, чи готові медики надавати допомогу. Відео з відвідини Супрун розмістила на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Як зазначив головний лікар обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Бортнік, його на місці не було, тож він спостерігав за процесом оглядин онлайн. За результатами візиту в.о. міністра жодних зауважень на роботу центру не було, і як йому здається, чиновниця навіть була приємно вражена:

 

- Умови праці, забезпеченість ліками, укомплектованість автомобіля бригади, ознайомилася з роботою диспетчерської – як виклики приймаються, як скеровуються бригади. Ніяких абсолютно зауважень до персоналу не було. Навпаки, навіть. Може, це суб’єктивно, але вона так сказала, що не все так погано і одна з небагатьох областей на такому рівні. Тобто, я собі так думаю, для неї це може якесь і відкриття було.

 

Про жодні проблемні питання під час візиту в.о. міністра охорони здоров’я  не йшлося. Однак, Андрій Бортнік каже, що якби була така можливість, він обговорив би з нею покращення умов праці у районних приміщеннях, підвищення зарплати і оновлення автомобільного парку. Адже на цей час в області із 150-ти автомобілів 40% у жахливому стані. Частина з них навіть не підлягає ремонту, тож їх будуть списувати, проте про заміну парку новими авто поки не йдеться через відсутність коштів.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного