"Кабмін не знає, які зарплати у медиків", - рівняни наводять справжні цифри

Інформація Кабміну про те, що середня зарплата дільничного лікаря - терапевта вищої категорії - становить 6300 грн, за словами медиків, не відповідає дійсності. Які насправді зарплати у медиків - повідомляють мешканці Рівного у соцмережі Фейсбук.

Так, медик Микола Долик написав:

Микола Долик 

Вперше чую за надбавки за якість і перевищення норм обслуговування . Можливо вони і закладаються у бюджет, але до дільничних лікарів вони не доходять. Зарплата дільничного лікаря 1 категорії в межах 2700-3000 грн.

А юрист і громадський діяч Наталія Пивовар, яка нещодавно у соцмережі Фейсбук проводила опитування на тему "Що для вас важливіше: здоров'я чи порядок?",  розповіла про розмір зарплати медсестри:

Судячи з опитування, здоров'я важливіше ніж порядок, з чим я погоджуюся на всі 100%. То чому заробітна плата медиків така мізерна? Адже саме в руках медиків наше здоров'я!

Заробітна плата медсестри вищої категорії становить 2050 грн, з яких вираховують 18% на щось там, 1,5% на АТО і 40 грн іще на щось там, виходить 1610 грн. Розпорядок роботи - доба через дві, тобто 11-12 чергувань на місяць.

Тепер запитання, як прожити на 1610 грн на місяць?????

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень