Працівники яких професій на Рівненщині мають найвищі зарплати

Рівень середньомісячних зарплат за сферами зайнятості значно відрізняється

За інформацією Головного управління статистики у Рівненській області, найбільш оплачуваними у січні–липні цього року традиційно були: працівники підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (9390 грн.), лісового господарства та лісозаготівель (7668 грн.), з виробництва електричного устатковання (7358 грн.), фінансової та страхової діяльності (5712 грн.), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (5669 грн.).

Зарплата працівників соціальної сфери була такою: охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (2845 грн.), мистецтва, спорту, розваг та відпочинку (3045 грн.), освіти (3336 грн.). Це на 30,8–18,8% менше, ніж у середньому по області.

Найнижча зарплата зафіксована у працівників готелів й організації харчування (2026 грн.), наукових досліджень і розробок (2303 грн.), поштової та кур’єрської діяльності (2342 грн.), надання інших видів послуг (2322 грн.), серед промислових видів діяльності – на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (2962 грн.), з виробництва гумових і пластмасових виробів (3137 грн.).

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек
Теги: зарплата

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень