ON-LINE

На «Рівнеазоті» затримують виплату зарплати

п'ятниця, 15 квітня 2016
І попри те, що завод стоїть, офіційно оголошений ремонт у ньому не проводиться
ПАТ «Рівнеазот»

Про це сьогодні кореспонденту Радіо Трек повідомив голова незалежної профспілки ПАТ «Рівнеазот» - «Хімік Рівненщини», Георгій Козлюк:

– Офіційно оголосили нам ремонт. Все, по чому робиться - не знаємо. заробітну плату затримують. Для офіційних джерел сказано, що це ремонт, але як такий ремонт там не ведеться. Взагалі-то у нас є така тенденція - влітку проводити ремонтні роботи. Але якщо взяти, до прикладу, 2010-2013 рр. - такі роботи у нас проводились буквально за тиждень. Попит був, був збут продукції і завод тоді майже не стояв.

Між тим, Георгій Козлюк повідомив, що такий ремонт на «Рівнеазоті» є сезонним і покликаний ремонтувати обладнання, яке неможливо лагодити під час повноцінної роботи підприємства. Наразі ж роботи тривають з березня і, за словами адміністрації заводу, робота відновиться на початку травня. Георгій Козлюк зауважив, що стільки часу для таких робіт не потрібно. Також його обурює те, що детальної інформації щодо зупинки та відновлення роботи адміністрація заводу профспілці не надає. Крім того, Козлюк зазначив, що адміністрація хімічного гіганта  із незалежною профспілкою в не надто гарних відносинах, а офіційна профспілка, яка працює при «Рівнеазоті», підігрує адміністрації заводу, і не захищає права працівників.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного