На «Рівнеазоті» затримують виплату зарплати

І попри те, що завод стоїть, офіційно оголошений ремонт у ньому не проводиться

Про це сьогодні кореспонденту Радіо Трек повідомив голова незалежної профспілки ПАТ «Рівнеазот» - «Хімік Рівненщини», Георгій Козлюк:

– Офіційно оголосили нам ремонт. Все, по чому робиться - не знаємо. заробітну плату затримують. Для офіційних джерел сказано, що це ремонт, але як такий ремонт там не ведеться. Взагалі-то у нас є така тенденція - влітку проводити ремонтні роботи. Але якщо взяти, до прикладу, 2010-2013 рр. - такі роботи у нас проводились буквально за тиждень. Попит був, був збут продукції і завод тоді майже не стояв.

Між тим, Георгій Козлюк повідомив, що такий ремонт на «Рівнеазоті» є сезонним і покликаний ремонтувати обладнання, яке неможливо лагодити під час повноцінної роботи підприємства. Наразі ж роботи тривають з березня і, за словами адміністрації заводу, робота відновиться на початку травня. Георгій Козлюк зауважив, що стільки часу для таких робіт не потрібно. Також його обурює те, що детальної інформації щодо зупинки та відновлення роботи адміністрація заводу профспілці не надає. Крім того, Козлюк зазначив, що адміністрація хімічного гіганта  із незалежною профспілкою в не надто гарних відносинах, а офіційна профспілка, яка працює при «Рівнеазоті», підігрує адміністрації заводу, і не захищає права працівників.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень