У Рівному два дні триватимуть міжнародні змагання з легкої атлетики

15-16 квітня 2016 року в м. Рівному на стадіоні «Авангард» відбудуться традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики «Кубок Рівного». Цього року традиційний Міжнародний турнір «Кубок Рівного» проводиться сорок третій раз. 

Про це інформує прес-служба Рівненської міської ради.

В 2015 році пішов з життя засновник і беззмінний організатор цього спортивного заходу – президент федерації легкої атлетики Рівненської області , Заслужений тренер України Борис Чулаєвський. З 2016 року 43 турнір має статус меморіалу пам’яті видатного тренера Б.Чулаєвського. 

Протягом багатьох років в цих змаганнях брали участь юні легкоатлети з Болгарії, Польщі, Румунії, Білорусі, Литви, Росії, Молдови. Для багатьох із них ці змагання стали трампліном у великий спорт.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень