Мешканці Рівного сплатили майже 19 мільйонів податку за землю

За три місяці 2016 року надходження плати за землю від платників Рівного склали 18,8 мільйонів гривень.

З цієї суми внесок юридичних осіб - 16,7 мільйонів гривень. Ще 2,1 мільйонів гривень сплатили фізичні особи.

«У 2016 році продовжується позитивна динаміка зростання доходів місцевої громади з плати за землю: у порівнянні з надходженнями податку у січні-березні 2015 року, цього року сума збільшилась на 4,4 млн грн.

Варто зазначити, що наразі плата за землю посідає четверте місце за обсягами надходжень до місцевого бюджету, поступаючись податку на доходи фізичних осіб, акцизному податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та єдиному податку. За січень-березень 2016 року на неї припадає понад 8,9 % у загальній сумі надходжень до місцевої казни.

Зростання надходжень, насамперед, є свідченням сумлінності платників податків – власників землі та землекористувачів міста, а також злагодженості зусиль владних структур, органів місцевого самоврядування та фіскальної служби», - інформує прес-служба ДПІ у м. Рівному.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень