

Два голови Рівненської обласної ради зустрілися у кабінеті
Йдеться про Олександра Корнійчука та поновленого судом Володимира Ковальчука. Також в облраду зійшлося чимало обласних депутатів.
Про це повідомляє кореспондент Радіо Трек.
Державний виконавець, з яким прийшов Володимир Ковальчук, заявив, що обласна рада має виконати постанову суду щодо поновлення на посаді Ковальчука. На це Олександр Корнійчук зазначив, що поки в облраді чекають на роз'яснення Рівненського окружного адміністративного суду.
На допомогу Ковальчук викликав поліцію і написав заяву про те, що його не допускають на робоче місце. На місце подій прибув начальник міськвідділу Василь Зелінський.
Поки вирішили на 14.00 скликати президію обласної ради. Втім, події можуть змінюватися – стежте за нашими новинами.
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Українці, у яких пенсія менш як 10 000 грн, отримають надбавку: як оформити
Посольство України у Польщі оприлюднило важливу заяву для українських чоловіків
Спроба провалилася: українців повернули з польського кордону через негаразди в документах
На якому поверсі краще жити: ви будете здивовані і навіть схочете змінити житло
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415