У Рівному відкрили виставку луцької художниці (+ФОТО)

Свої роботи на весняну тематику Тетяна Наумович-Сензюк представила у галереї «Євро-Арт». А більше про художницю та її картини розповідає арт-менеджер галереї Ольга Жартун:

– Працює у техніці масла, переважно такі композиції, як натюрморти, пейзажі... Вона привезла квіткові такі композиції, в принципі так виставка сама і звучить - «Про квіти». На таку світлу тематику написані такими пастозними мазками, в цікавому колориті, яскравому.

Тетяна Наумович-Сензюк

Тетяна Наумович-Сензюк з 2001 року є активним учасником художніх виставок, конкурсів та фестивалів. На початкових етапах творчості вона займалась виставковою діяльністю у мистецьких галереях та художньому музеї Луцька, а вже з 2007 року здійснює активну виставкову діяльність по Україні. Зокрема, мала низку персональних виставок у Києві та Львові. Крім того, роботи молодої художниці також є і в приватних колекціях. До слова, виставка луцької художниці Тетяни Наумович-Сензюк у клубному кафе «Євро-Арт» в Рівному триватиме до восьмого травня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень