У Рівному рекордна кількість отримувачів субсидій

Їх кількість продовжує зростати

У Рівному більше половини домогосподарств отримують субсидії. Із 82 тисяч сімей – 42 тисячам призначені пільги на оплату комунальних послуг. І звернення громадян щодо призначення субсидій тривають, - зазначають в управлінні соцзахисту.

Разом з тим, соцпрацівники повідомляють, що перерахунок субсидій, у зв’язку із завершенням опалювального сезону, здійснюватиметься автоматично, тобто, рівнянам не потрібно звертатися в управління соцзахисту. Єдине виключення - якщо в сім`ї раптом змінилися доходи. У такому випадку, з відповідними довідками необхідно прийти в управління, аби вони здійснили перерахунок за кілька місяців, оскільки при призначенні субсидій вказуються доходи за попередній рік, говорить керівник міського управління соцзахисту Віра Мельник:

 

 

- Є така норма, що можна субсидію рахувати за 3 місяц,і доходи брати перед вершенням, але в такому випадку людина подає не лише заяву-декларацію, але подає ще й доходи кожного члена сім`ї за три місяці, і ми перераховуємо. Буквально нещодавно був випадок в сім`ї: студент, який за минулий рік отримував стипендію, відповідно його стипендія увійшла в доходи, зараз він з січня місяця не отримує стипендію. Відповідно, звертається той, хто від сім`ї оформляє субсидію і ми прераховуємо.

 

Розмір нарахованої субсидії вказується у платіжках за комунальні послуги. Навіть якщо вказано нуль, це не означає, що субсидія не призначена.  Варто додати, що щоразу при зміні тарифів соцзахист переглядатиме розмір виплат.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень