Зустріч з двома міністрами: Олександр Курсик показав Павлу Петренку та Євгену Нищуку Рівне

Євген Нищук та Олександр Курсик

Рівненський журналіст та кандидат у депутати до ВРУ Олександр Курсик показав міністру юстиції Павлу Петренку місто Рівне. Ще одна зустріч відбулась з міністром культури Євгеном Нищуком.

Під час зустрічі міністр юстиції заявив про можливість зниження тарифів для рівнян вже цієї осені. Павло Петренко запевнив Олександра Курсика, що в першу чергу всі міста обласного значення мають знизити тарифи на тепло й гарячу воду відповідно до рішення уряду.

Найближчим часом контролюючі правоохоронні органи проведуть аудит всіх теплопостачальних компаній та оприлюднять інформацію про зловживання на місцях.

Відео з фейсбук-сторінки Олександра Курсика:

З міністром культури  Євгеном Нищуком Олександр Курсик спілкувались про історичні місця Рівного, реконструкцію будівель та можливість відновлення історичних пам`яток.

Також міністр акцентував на інвестиціях у креативні індустрії та відродження народних ремесел.

Павло Петренко та Олександр Курсик

Говорили і про питання реформування початкових мистецьких шкіл та зміни навчальних програм.

Ці дві зустрічі з міністрами точно будуть корисні Рівному. Під час екскурсій з Павлом Петренком та Євгеном Нищуком ми спілкувались на важливі теми: від соціальних до культурних, обговорили актуальні проблеми галузей та нашого міста. Міністри пообіцяли долучати Рівне до загальноукраїнських програм і агітувати інвесторів щоб ті йшли з грошима саме у Рівне.- розповів Олександр Курсик.

Відео з фейсбук-сторінки Олександра Курсика:

 

Автор - Оксана Кравець 

Політична реклама

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень