Зустріч з двома міністрами: Олександр Курсик показав Павлу Петренку та Євгену Нищуку Рівне

Євген Нищук та Олександр Курсик

Рівненський журналіст та кандидат у депутати до ВРУ Олександр Курсик показав міністру юстиції Павлу Петренку місто Рівне. Ще одна зустріч відбулась з міністром культури Євгеном Нищуком.

Під час зустрічі міністр юстиції заявив про можливість зниження тарифів для рівнян вже цієї осені. Павло Петренко запевнив Олександра Курсика, що в першу чергу всі міста обласного значення мають знизити тарифи на тепло й гарячу воду відповідно до рішення уряду.

Найближчим часом контролюючі правоохоронні органи проведуть аудит всіх теплопостачальних компаній та оприлюднять інформацію про зловживання на місцях.

Відео з фейсбук-сторінки Олександра Курсика:

З міністром культури  Євгеном Нищуком Олександр Курсик спілкувались про історичні місця Рівного, реконструкцію будівель та можливість відновлення історичних пам`яток.

Також міністр акцентував на інвестиціях у креативні індустрії та відродження народних ремесел.

Павло Петренко та Олександр Курсик

Говорили і про питання реформування початкових мистецьких шкіл та зміни навчальних програм.

Ці дві зустрічі з міністрами точно будуть корисні Рівному. Під час екскурсій з Павлом Петренком та Євгеном Нищуком ми спілкувались на важливі теми: від соціальних до культурних, обговорили актуальні проблеми галузей та нашого міста. Міністри пообіцяли долучати Рівне до загальноукраїнських програм і агітувати інвесторів щоб ті йшли з грошима саме у Рівне.- розповів Олександр Курсик.

Відео з фейсбук-сторінки Олександра Курсика:

 

Автор - Оксана Кравець 

Політична реклама

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень