Що треба знати рівнянам, які хочуть змінити місце голосування

Аби зайвий раз «не паритись»

Змінити місце голосування стало легше. Тепер, аби проголосувати не за місцем прописки, виборцям більше не потрібно подавати довідку з місця роботи чи навчання.

Докладніше про зміни, які днями ухвалила ЦВК, розповіла в.о. начальника Рівненського міського відділу держреєстру виборців Надія Тютюн:

Мотив зберігається, але копії підтверджуючих документів не надаються. Тобто, коли виборець до нас звертається, при собі він обов’язково повинен мати паспорт, який нам пред’являє.

 

В заяві ж зазначаються всі дані, тобто куди він хоче змінити місце голосування, а вже в мотиві пише: чи за сімейними обставинами, чи в зв’язку з відрядженням, чи з виробничої необхідності, чи за місцем роботи чи навчання, чи за місцем фактичного проживання.

При цьому, мотивом може стати навіть відпустка чи санаторно-курортне лікування, зазначила Надія Тютюн.

Спеціальну заяву виборцю нададуть безпосередньо у відділі державного реєстру.

Утім, варто пам’ятати, що:

при зміні місця голосування виборець втрачає право голосувати за нардепів-мажоритарників. Замість двох бюлетенів він отримає лише один – по загальнодержавному округу.

Між тим, на сьогодні у Рівному вже зареєструвалися п’ятеро виборців, які бажають змінити місце голосування. Подати заяви можна до 15 липня включно, утім, затягувати з цим не варто, наголошують у держреєстрі виборців.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень