П’яні члени ДВК, подарунки виборцям та «швидка» для пенсіонера: курйози на виборах (ФОТО)

На Рівненщині такі курйози зафіксували у місцевому осередку Комітеті виборців України (КВУ)

За даними КВУ, на 153-му територіальному виборчому окрузі, дільниця в Грушвиці Другій Рівненського району, член ДВК прийшов на роботу в нетверезому стані. Колеги його вивели в інше приміщення «протверезіти». Однак у поліції цю інформацію не підтвердили.На цьому ж окрузі, на дільниці у селі Велика Омеляна Рівненського району, на дільниці висів графік роботи комісії у звичайні дні.

- Але в день голосування цей графік варто було б зняти, щоб не збивати з пантелику виборців. Адже на ньому був вказаний робочий час з 9 до 18 години, з перервою на обід з 13 до 14, - йдеться у повідомленні КВУ.

Знову територіальний виборчий округ № 153. Дільниця в Антополі Рівненського району член ДВК підвіз із церкви на дільницю проголосувати кількох виборців.У Рівному тим часом членам ДВК довелось викликати медиків до подружжя пенсіонерів.

- Сім’я йшла голосувати, але по дорозі чоловіку стало зле. До входу в дільницю він дійшов. Там члени комісії дали йому ліки й викликали «швидку». Чоловік ще встиг проголосувати і його забрали в лікарню. Це трапилося за кілька хвилин до закриття дільниці, — повідомляють у місцевому осередку КВУ.

А тим часом на виборчому окрузі № 154, дільниця у с. Панталія Дубенського району, члени комісії дарували блокноти виборцям, які голосували вперше в житті.

[media=142592][media=142590][media=142591]

Фото — КВУ у Рівненській області

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень