![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
На кілька днів
Волонтери, громадські активісти та військовослужбовці Західної України шукають рівнян, які мають бажання прийняти у себе на кілька днів дітей із зони АТО. Як розповідає голова Військово-Цивільної Адміністрації Луганщини Георгій Тука, більша частина жителів Донбасу ніколи не покидала своїх областей, тому важливо, щоб нове покоління мало змогу подорожувати по країні і бачити життя інших українців:
За пару років до початку цього конфлікту, я дивився відкриті дані про те, що 87% мешканців Донбасу ніколи не покидали територію своїх областей. А 93% ніколи не покидали територію України взагалі. Ми мало знаємо один про одного. Ми мало подорожуємо своєю рідною країною.
Тож організатори просять небайдужих жителів міста відгукнутися. Поїздка дітей до Рівного запланована на весну 2016 року. В акції візьмуть участь школярі різного віку. Необхідність таких акцій беззаперечна, адже більшість дітей із прифронтової зони за все життя ніколи не покидали межі своїх областей. Якщо Ви маєте бажання долучитися –заповніть реєстраційну форму. Термін подачі заявки до 20 березня. Про всі деталі охочі будуть повідомлені згодом.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Вузькоколійка на Рівненщині знову зупинилась
Рівнерада виділила 400 тисяч на реконструкцію замку Любомирських
«Якби депутатство було для мене самоціллю, я б зробив собі такий подарунок на день народження», - Королюк
Дві третини рівнян схвально поставились до запровадження переатестації суддів
Королюк може стати депутатом облради
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК