Зі Сходу на Захід: у Рівному шукають сім'ї, які візьмуть погостювати дітей з Луганщини

На кілька днів

Волонтери, громадські активісти та військовослужбовці Західної України шукають рівнян, які мають бажання прийняти у себе на кілька днів дітей із зони АТО. Як розповідає голова Військово-Цивільної Адміністрації Луганщини Георгій Тука, більша частина жителів Донбасу ніколи не покидала своїх областей, тому важливо, щоб нове покоління мало змогу подорожувати по країні і бачити життя інших українців:

За пару років до початку цього конфлікту, я дивився відкриті дані про те, що 87% мешканців Донбасу ніколи не покидали територію своїх областей. А 93% ніколи не покидали територію України взагалі. Ми мало знаємо один про одного. Ми мало подорожуємо своєю рідною країною.

Тож організатори просять небайдужих жителів міста відгукнутися. Поїздка дітей до Рівного запланована на весну 2016 року. В акції візьмуть участь школярі різного віку. Необхідність таких акцій беззаперечна, адже більшість дітей із прифронтової зони за все життя ніколи не покидали межі своїх областей. Якщо Ви маєте бажання долучитися –заповніть реєстраційну форму. Термін подачі заявки до 20 березня. Про всі деталі охочі будуть повідомлені згодом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень