ON-LINE

Зі Сходу на Захід: у Рівному шукають сім'ї, які візьмуть погостювати дітей з Луганщини

понеділок, 14 березня 2016
На кілька днів

Волонтери, громадські активісти та військовослужбовці Західної України шукають рівнян, які мають бажання прийняти у себе на кілька днів дітей із зони АТО. Як розповідає голова Військово-Цивільної Адміністрації Луганщини Георгій Тука, більша частина жителів Донбасу ніколи не покидала своїх областей, тому важливо, щоб нове покоління мало змогу подорожувати по країні і бачити життя інших українців:

За пару років до початку цього конфлікту, я дивився відкриті дані про те, що 87% мешканців Донбасу ніколи не покидали територію своїх областей. А 93% ніколи не покидали територію України взагалі. Ми мало знаємо один про одного. Ми мало подорожуємо своєю рідною країною.

Тож організатори просять небайдужих жителів міста відгукнутися. Поїздка дітей до Рівного запланована на весну 2016 року. В акції візьмуть участь школярі різного віку. Необхідність таких акцій беззаперечна, адже більшість дітей із прифронтової зони за все життя ніколи не покидали межі своїх областей. Якщо Ви маєте бажання долучитися –заповніть реєстраційну форму. Термін подачі заявки до 20 березня. Про всі деталі охочі будуть повідомлені згодом.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного