Зі Сходу на Захід: у Рівному шукають сім'ї, які візьмуть погостювати дітей з Луганщини

На кілька днів

Волонтери, громадські активісти та військовослужбовці Західної України шукають рівнян, які мають бажання прийняти у себе на кілька днів дітей із зони АТО. Як розповідає голова Військово-Цивільної Адміністрації Луганщини Георгій Тука, більша частина жителів Донбасу ніколи не покидала своїх областей, тому важливо, щоб нове покоління мало змогу подорожувати по країні і бачити життя інших українців:

За пару років до початку цього конфлікту, я дивився відкриті дані про те, що 87% мешканців Донбасу ніколи не покидали територію своїх областей. А 93% ніколи не покидали територію України взагалі. Ми мало знаємо один про одного. Ми мало подорожуємо своєю рідною країною.

Тож організатори просять небайдужих жителів міста відгукнутися. Поїздка дітей до Рівного запланована на весну 2016 року. В акції візьмуть участь школярі різного віку. Необхідність таких акцій беззаперечна, адже більшість дітей із прифронтової зони за все життя ніколи не покидали межі своїх областей. Якщо Ви маєте бажання долучитися –заповніть реєстраційну форму. Термін подачі заявки до 20 березня. Про всі деталі охочі будуть повідомлені згодом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень