«Якби депутатство було для мене самоціллю, я б зробив собі такий подарунок на день народження», - Королюк

Екс-нардеп прокоментував своє можливе депутатство в облраді

Як відомо, депутат від  «Батьківщини» в облраді складає повноваження.  Йдеться про учасника АТО і завідувача ФАПом з Дубенського району Анатолія Бондара, заяву якого сьогодні зачитали на президії облради. Чому склалася така ситуація, коментує керівник «Батьківщини» в області Микола Кучерук:


Він (Бондар – ред.) мені сьогодні зателефонував і сказав, що він знов підписує контракт в АТО. Тому що він був учасником АТО. Їхню зараз бригаду чи батальйон, точно зараз не пам‘ятаю, переводять в Піски, там не вистачає фельдшерів… Хтось буде заходити (в облраду – ред.), просто я не пам‘ятаю прізвища – хто. Можливо, чи Королюк, чи ще хтось, точно не пам‘ятаю.
 

Нагадаємо, Валентин Королюк, в минулому народний депутат України 7-го скликання від партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», член Політради партії , кілька разів обирався до міської та обласної рад і навіть був першим заступником голови Рівненської обласної ради.

Радіо Трек зателефонувало до екс-нардепа і поцікавилося, чи не простимулював Королюк депутата Бондаря, аби той поступився йому своїм місцем у обласній раді. Такі припущення Королюк відкинув і зауважив – стати депутатом обласної ради для нього не самоціль. Далі пряма мова:


Я б собі зробив би подарунок на день народження, якби для мене це була самоціль. 18 листопада, коли була сесія обласної ради, обирали голову обласної ради тоді, в мене в цей день був день народження.
 

Також  Валентин Королюк зазначив, що переміг на місцевих виборах у двох округах – у Рівному та Дубенському районі і лише недосконале виборче законодавство під час місцевих перегонів-2015 не дозволило йому стати депутатом безпосередньо за результатами виборів.Якщо так станеться, він (Бондар) написав заяву, а сесія підтримає цю заяву, тоді мене комісія визнає, як наступного…І якщо це станеться, то я не думаю, що я буду відмовлятися, бо маю досвід і Дубенщина – це округ, де я був депутатом Верховної ради, думаю, не найгіршим, хто б як не оцінював…
 

До слова, рішення щодо складання повноважень депутата Анатолія Бондара має бути ухвалене на завтрашній сесії облради, яка розпочнеться об 11 годині.
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень