ON-LINE

Які небезпечні віруси грипу очікують цього року у Рівному, і чи можна від них захиститися

четвер, 11 жовтня 2018
Всесвітня організація охорони здоров’я на цей рік прогнозує, що в Україні будуть поширюватися три штами вірусу грипу

Фото з сайту Укрінформ

Це два віруси типу А – Мічиган та Сингапур і один типу Б - Колорадо. Про те, який із них найбільш небезпечний, на засіданні міськвиконкому Рівного розповів начальник міського управління охорони здоров'я Віктор Іськів:

Оцей Мічиган H1N1, який свого часу наробив трошки шуму. Але наскільки воно зараз буде небезпечно – невідомо, тому що велика частина людей вже перехворіла, тобто імунітет в організмі людей вироблений. Тобто як воно себе поведе - ми не можемо прогнозувати.

На всі вище названі типи грипу розроблена вакцина. Вона, пообіцяв Віктор Іськів, з понеділка точно буде в аптеках нашого міста. Чи вистачатиме її – він сказати не може, бо аптеки – приватні і самі визначають, скільки вакцини привезти.

Начальник управління охорони здоров'я звернув увагу на низький відсоток вакцинування від грипу. Так, торік у місті щепилися від цієї недуги 676 осіб, в тому числі 236 медпрацівників. Така мала кількість вакцинованих не може запобігти поширенню грипу. Але це - краще, ніж у  попередні роки, коли щеплених було лише близько 200 на все місто.

Віктор Іськів

Віктор Іськів також розповів, що управління щороку розсилає листи керівникам підприємств із проханням вакцинувати своїх працівників. І наголосив:

Ця вакцина – це відповідальність кожного перед самим собою, особливо роботодавців перед своїми працівниками. Тому що нехитра математика дозволить дійти до того, що вакцина від 200 до 300 грн буде коштувати, а перебування працівника на лікарняному значно дорожче обійдеться.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного