Які небезпечні віруси грипу очікують цього року у Рівному, і чи можна від них захиститися

Всесвітня організація охорони здоров’я на цей рік прогнозує, що в Україні будуть поширюватися три штами вірусу грипу

Фото з сайту Укрінформ

Це два віруси типу А – Мічиган та Сингапур і один типу Б - Колорадо. Про те, який із них найбільш небезпечний, на засіданні міськвиконкому Рівного розповів начальник міського управління охорони здоров'я Віктор Іськів:

Оцей Мічиган H1N1, який свого часу наробив трошки шуму. Але наскільки воно зараз буде небезпечно – невідомо, тому що велика частина людей вже перехворіла, тобто імунітет в організмі людей вироблений. Тобто як воно себе поведе - ми не можемо прогнозувати.

На всі вище названі типи грипу розроблена вакцина. Вона, пообіцяв Віктор Іськів, з понеділка точно буде в аптеках нашого міста. Чи вистачатиме її – він сказати не може, бо аптеки – приватні і самі визначають, скільки вакцини привезти.

Начальник управління охорони здоров'я звернув увагу на низький відсоток вакцинування від грипу. Так, торік у місті щепилися від цієї недуги 676 осіб, в тому числі 236 медпрацівників. Така мала кількість вакцинованих не може запобігти поширенню грипу. Але це - краще, ніж у  попередні роки, коли щеплених було лише близько 200 на все місто.

Віктор Іськів

Віктор Іськів також розповів, що управління щороку розсилає листи керівникам підприємств із проханням вакцинувати своїх працівників. І наголосив:

Ця вакцина – це відповідальність кожного перед самим собою, особливо роботодавців перед своїми працівниками. Тому що нехитра математика дозволить дійти до того, що вакцина від 200 до 300 грн буде коштувати, а перебування працівника на лікарняному значно дорожче обійдеться.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень