Рівнянка вражена людяністю і професійністю лікаря

Бо таких, каже, нині мало

Йдеться про завідуючу гінекологічного відділення Рівненського обласного онкологічного диспансеру Світлану Орешко.

До нас звернулася її пацієнтка Любов Шеремет:

Нині на адресу медиків, і працівників онкодиспансеру зокрема, звучить чимало скарг. Мовляв, байдужі до пацієнтів, зухвалі, вимагають хабарі. А я хочу навести приклад лікаря з великої літери. Це Світлана Орешко.

 

Мені неабияк пощастило, що потрапила саме в її руки. Бо вона - справжній фахівець своєї справи, який повною мірою застосовує набутий роками досвід. Під кабінетом Світлани Орешко завжди повно жінок, і скільки б її не чекали, вона завжди всіх прийме, охоче допоможе. Завжди позитивна та ввічлива, надзвичайно людяна. Цьому лікарю, справді, небайдужі пацієнти, він викликає довіру і повагу, а це – основа успішного лікування.

 

Хоча нікому й не бажаю бути пацієнтом онкодиспансеру, однак хочеться донести всім читачам те, що лікарі від Бога таки існують. Хай Господь дарує таким спеціалістам довгі роки життя, а їхнім пацієнтам бажаю здоров’я!

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень