Реформа в дії: районні лікарі на Рівненщині вже отримують більшу зарплату

Близько 15-16 тисяч гривень на місяць

На Рівненщині є лікарі, які відчули результати медичної реформи.

Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги  одним з перших в області отримав фінансування Національної служби здоров’я і вже з серпня лікарі почали отримувати більші зарплати, розповів головний лікар Здолбунівського районного центру первинної медичної допомоги Олег Сумко:

Частина жителів, яких в нас майже 57 тисяч, фінансується по деклараціях, це по «зеленому» списку, і менша частина – по «червоному», тобто, без декларацій.

 

На сьогодні ми повністю виплачуємо заробітну плату зі всіма доплатами медичним працівникам, ми встановили премії і надбавки. 

 

Наші лікарі отримують від 3 до 5 тисяч щомісячної доплати. Середній медичний персонал, який активно працює із лікарями, додатково отримує півтори тисячі гривень на місяць. 

Загалом, лікарі, з якими мешканці активно підписують декларації, отримують близько15-16 тисяч гривень на місяць.

До прикладу, фахівці тих закладів, які ще не співпрацюють із Національною Службою Здоров’я України (НСЗУ), отримують вдвічі менше.

Олег Сумко також зазначив, що окрім підвищення заробітних плат, змінилася і матеріальна база установи – у лікарню придбали нове медичне обладнання вартістю 100 тисяч гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень