Чому у міській лікарні Рівного досі не працює найдорожчий за всі роки Незалежності медапарат?

Хоча раніше обіцяли, що користуватися ним розпочнуть ще в березні

Це ангіограф – прилад, призначений для діагностики та лікування судин. Його місто на умовах співфінансування з Міністерством охорони здоров’я придбало у нідерландської фірми «Філіпс» за майже 24 мільйони гривень. І наприкінці грудня торік апарат привезли до Рівного.

Головний лікар центральної міської лікарні Євген Кучерук на засіданні бюджетної комісії міськради Рівного затримку із початком роботи ангіографа пояснив так:

Ні одна лікарня не пустила його раніше, ніж через рік. Це така процедура, що тут неможливо: один тендер, другий, третій, десятий… Ми – на виході. І от якщо порівняти обласну лікарню, то вони півтора року ставили. Ми ще от із зими. І надіємося, що, якщо Бог дасть, в жовтні вже його поставимо.

За словами Євгена Кучерука, до 1 вересня будуть закінчені будівельні роботи у приміщенні, де розташують ангіограф. А представники фірми «Філіпс» обіцяли протягом місяця медапарат встановити.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень