ON-LINE

Не платити 8 млн грн МЕГУ за дитсадок влада Рівного поки не може

четвер, 12 липня 2018
Хоча й пробувала подати апеляцію на рішення суду про таку вимогу

Йдеться про довгобуд  дитсадка на вулиці Коновальця, 16. Місто виграло суд про його повернення з власності Міжнародного економіко-гуманітарного університету.

Однак університет за приміщення вимагав повернути витрачені на нього гроші – майже 8 мільйонів гривень. І господарський суд таку вимогу підтримав.

Управління комунальною власністю спільно з прокуратурою подало на це рішення апеляцію. Але суд відмовився її розглядати через несплату судового збору. Тож прокуратура, оскільки не звільнена від сплати такого збору, попросила міськвиконком оплатити його з резервного фонду міського бюджету. Але, виявилося, це зробити не можна.

Чому – пояснила начальник міського управління комунальною власністю Наталія Поліщук:

Були зроблені запити до управління надзвичайних ситуацій та управління бюджету і фінансів стосовно можливості й підстав виділення коштів з резервного фонду. На жаль, висновки цих двох управлінь є негативними. Тобто видатки по сплаті судового збору не належать до тих випадків, які визначені порядком використання коштів з резервного фонду. І це буде нецільовим використанням коштів.  

Начальник управління надзвичайних ситуацій Руслан Демуров додав, що з резервного фонду кошти виділяють на надзвичайні ситуації, а судовий позов до них не належить. Тож міськвиконком рішення про виділення коштів не підтримав.

А міський голова Рівного Володимир Хомко поінформував, що йдеться про 270 тисяч гривень судового збору. І пообіцяв, що влада шукатиме інші способи подати апеляцію.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного