Не платити 8 млн грн МЕГУ за дитсадок влада Рівного поки не може

Хоча й пробувала подати апеляцію на рішення суду про таку вимогу

Йдеться про довгобуд  дитсадка на вулиці Коновальця, 16. Місто виграло суд про його повернення з власності Міжнародного економіко-гуманітарного університету.

Однак університет за приміщення вимагав повернути витрачені на нього гроші – майже 8 мільйонів гривень. І господарський суд таку вимогу підтримав.

Управління комунальною власністю спільно з прокуратурою подало на це рішення апеляцію. Але суд відмовився її розглядати через несплату судового збору. Тож прокуратура, оскільки не звільнена від сплати такого збору, попросила міськвиконком оплатити його з резервного фонду міського бюджету. Але, виявилося, це зробити не можна.

Чому – пояснила начальник міського управління комунальною власністю Наталія Поліщук:

Були зроблені запити до управління надзвичайних ситуацій та управління бюджету і фінансів стосовно можливості й підстав виділення коштів з резервного фонду. На жаль, висновки цих двох управлінь є негативними. Тобто видатки по сплаті судового збору не належать до тих випадків, які визначені порядком використання коштів з резервного фонду. І це буде нецільовим використанням коштів.  

Начальник управління надзвичайних ситуацій Руслан Демуров додав, що з резервного фонду кошти виділяють на надзвичайні ситуації, а судовий позов до них не належить. Тож міськвиконком рішення про виділення коштів не підтримав.

А міський голова Рівного Володимир Хомко поінформував, що йдеться про 270 тисяч гривень судового збору. І пообіцяв, що влада шукатиме інші способи подати апеляцію.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень