На Рівненщині звільнили з роботи виховательку за фото в купальнику у соцмережах (ФОТО)

Фото були з відпочинку на морі у Туреччині

Віта Черешньовська

Це сталося у селі Бугаївка Радивилівського району. Вихователька Віта Черешньовська каже, що у неї вже кілька років триває конфлікт із завідувачкою місцевого дитсадка Ларисою Музикою. Мовляв, та принижує й ображає весь колектив. І працівники дитсадка кілька років тому написали скаргу на неї в управління освіти. Після того нібито Лариса Музика почала звільняти всіх бунтарів, і Віту Черешньовську в тому числі.

Спочатку скаржилася у поліцію, що у виховательки – куплені дипломи вишу. Оскільки це довести не вдалося, знайшла іншу причину звільнити виховательку, яка якраз вийшла з декретної відпустки – за аморальну поведінку, зокрема, за фото у соцмережах Фейсбук та Інстаграм. Але вихователька змогла у суді довести, що звільнили її безпідставно.

Віта Черешньовська розповіла, що фото, за які її звільняли з роботи, були з відпочинку:

Одна фотографія, яку вони приносили в суд, це ми з чоловіком на носі корабля: я в купальнику і в довгому чорному халатику-парео.

 

Наступна фотографія – це я в басейні цілую чоловіка свого, хоча сказали, що це - взагалі не мій чоловік.

 

Наступна фотографія - де я в платті червоному з келихом вина на Новий рік в ресторані.    

Віта Черешньовська поновилася на роботі. Однак її завідувачка повторно звільнила і знову ж за аморальну поведінку. Тож звільнена знову збирається позиватися.

Завідувачка дитсадка Лариса Музика спілкуватися з журналістом Радіо Трек на цю тему відмовилася. Сказала наступне:

Вибачте, але мені здається, що у Вас посада не відповідає тому, щоб розглядати такі питання. Для цього є суд, для цього є певні органи. Дякую Вам за увагу, - і поклала слухавку. 

Одне з фото, через яке виховательку Віту Черешньовську звільнили з роботи. Інші фото, які завідувачка дитсадка приносила у суд, вона видалила з соцмереж.

А начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський прокоментував це так: 

По-перше, треба дивитися, які то фото, і наскільки вони моральні чи неморальні. Я - не та інстанція, яка робить такі висновки. Але те, що моральність працівників педагогічних має бути, моральних принципів необхідно дотримуватися – це прописано у законодавстві і це – однозначно. А наскільки моральні чи неморальні, в купальниках чи без фото – визначають інші органи, ось в цьому випадку – суд. Він вирішив, що наказ про звільнення, очевидно, був виданий з порушенням, раз зобов'язав виховательку поновити.

Григорій Таргонський також зауважив, що таке, щоб педагогів звільняли з роботи через фото у соцмережах, на Рівненщині – вперше.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень