Вибір звузився до двох країн: Західна Європа та США закривають свої двері для українських заробітчан

Для легального працевлаштування відкриті тільки Польща і Чехія

У цьому запевняють експерти з працевлаштування.

Зокрема, генеральний директор рекрутингової компанії «Перша Віза» Руслана Бровчук, посилаючись на дані Міжнародної організації праці, розповіла в інтерв’ю УНІАН, що

2020 року епідемія завдала значного удару світовій економіці, знищивши еквівалент 225 мільйонів робочих місць із зайнятістю на повний день.

 

Найбільше криза вдарила по молоді. Так, втрата зайнятості серед молоді (15-24 роки) склала 8,7% у порівнянні з 3,7% серед дорослих.

Тому внаслідок зростання внутрішнього безробіття Європа посилила контроль на кордонах, що призвело до збільшення кількості депортацій українців, які працюють нелегально.

Бровчук зазначила, що українцям зараз нелегко влаштуватися на офіційну роботу в США, оскільки там діють програми, спрямовані на зниження припливу низькокваліфікованих осіб з-за кордону.

Такі країни, як Німеччина, Бельгія, Нідерланди, є більш бажаними для наших співвітчизників, але отримати офіційну роботу там теж надзвичайно складно.

 

Для офіційного працевлаштування відкриті тільки Польща і Чехія.


Президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойников також застерігає, що країни Західної Європи та США фактично закриті зараз для трудових мігрантів і потрапити туди на роботу можна тільки нелегально. А пропоноване шахраями нелегальне працевлаштування несе в собі серйозні ризики.
 

Я нікому не раджу навіть пробувати працевлаштовуватися на нелегальну роботу, тому що ризики набагато більші, ніж очікуваний дохід.

 

Нелегальне працевлаштування, яке пропонують звичайні шахраї, може призвести до дуже небезпечних наслідків. Це втрата грошей, які беруть шахраї за пошук такої роботи, втрата грошей, які може не заплатити роботодавець, оскільки нема чого платити за нелегала.

Також існує ризик втрати здоров'я або навіть життя, тому що немає потреби піклуватися про безпеку іноземця-нелегала.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень