На польсько-українському кордоні затримали понад 100 заробітчан з підробленими документами

Це рекордна кількість за останні кілька років

Пам’ятаєте історію про автобус із 17 українцями, 14 з яких затримали на кордоні з підробленими документами? Виявилося, що це далеко не межа.

Минулими вихідними на польсько-українському кордоні, на пішому переході Шегині-Медика, затримали 42 громадян України та 58 громадян Молдови. У всіх були підроблені запрошення на роботу.

Про це повідомляє Бещадський підрозділ прикордонної служби Польщі. 

Згідно з документами, українці та молдовани їхали переважно до північних регіонів Польщі та до міста Лодзь працювати на складах та в готелях. Під час перевірки запрошень на роботу виявилося, що вони фальшиві.

Затримані зізналися, що купили «ліві» документи, щоб в’їхати на територію Польщі. Деякі з них збиралися залишитися і працювати у Польщі неофіційно, інші планували поїхати на пошуки роботи в інші країни ЄС.

 

За фальшиві запрошення заробітчани заплатили по 150-200 євро кожен.  

Порушники добровільно погодилися на 6 місяців позбавлення волі з відтермінуванням на два роки. В’їзд до Польщі їм, звісно, заборонили та змусили негайно повернутися в Україну.

Ангеліна Ралко

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень