Українця, який вийшов з польської тюрми, одразу депортували

Відсидів понад два роки

Громадянин України відсидів понад два роки у в’язниці за скоєння злочину проти життя і здоров’я та за спробу замаху на сексуальну свободу і гідність людини.

За цей час у чоловіка закінчився термін легального перебування в Польщі, а прав на перебування за кордоном в інших країнах Європи він теж не мав.

 

Таким чином, тільки-но чоловік вийшов на свободу - одразу став нелегалом і мав покинути країну, - повідомляє strazgraniczna.pl. Але цього не зробив.

Українця затримала прикордонна служба в місті Тарнув. Чоловіка зобов’язали повернутися на Батьківщину і заборонили в’їзд на територію Польщі та інших країн Шенгенської зони на 3 роки. Окрім того, його внесли до списку іноземців, перебування котрих у Польщі й інших країнах Шенгену небажане.

Якщо після трьох років порушник вирішить знову поїхати до Європи, йому можуть у цьому відмовити – не видати візу або не пропустити у пункті перетину кордону.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень