Водолії розберуться з особистим, а Овни – з важливою проблемою: гороскоп на 9 листопада

ОВНИ

Вам потрібно буде терміново знайти рішення якоїсь проблеми. І тут вам краще заручитися підтримкою близьких – разом вам буде легше вирішити складну ситуацію.

ТЕЛЬЦІ

Намагайтеся якомога швидше виконати усі нудні та складні справи й залишити більше часу на те, що вам дійсно приносить задоволення. Тільки у цьому випадку ви згодом зможете заявити, що цей день ви прожили недаремно.

БЛИЗНЮКИ

Ви звикли завжди та у всьому бути першими, проте цього дня не варто перенапружуватися, щоб насолодитися солодкою миттю перемоги. Ваша удача буде залежати від того, як ви вмієте домовлятися та знаходити спільну мову з людьми.

РАКИ

Ви зможете повністю відволіктися від роботи. Навіть якщо дуже захочете, то не знайдете ні хвилини на те, щоб зосередитися на справах вашої фірми.

ЛЕВИ

Якщо хтось приділяє вам багато уваги, то не варто відмовлятися від цього. Навіть якщо людина вам не дуже й подобається. Намагайтеся поводитися так, щоб нікого не образити.

ДІВИ

Ви думаєте про когось. Цей хтось повністю займає весь ваш час і не залишає місця для нагальних проблем. Вам доведеться трохи потіснити цього монополіста – у вас є справи, які потрібно вирішити якнайшвидше.

ТЕРЕЗИ

Ви не зможете вирішити важливі справи через відсутність зв'язку. Намагайтеся подбати заздалегідь, щоб все працювало й не завадило вашим планам.

СКОРПІОНИ

Проявіть терпіння та ретельно приховуйте свої справжні почуття щодо людини, з якою доведеться багато спілкуватися цього дня. Інакше створите собі зайві проблеми.

СТРІЛЬЦІ

Зведіть до мінімуму особисті контакти. Ви будете нестриманими та надто емоційними.

КОЗЕРОГИ

Вас чекає трохи дивний день. У першій половині – тиша та спокій, у другій - термінові справи. І навіть якщо ви з ними впораєтеся, то однаково доведеться за кілька днів щось доробляти.

ВОДОЛІЇ

Сприятливий день для впорядкування особистого життя. Не бійтеся поговорити відверто зі своєю половинкою та розповісти про свої справжні почуття.

РИБИ

Не найкращий період для аналізу вашого життя. Це може загнати вас у депресію. Думайте краще про майбутнє та будуйте оптимістичні плани.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Знайдено сумку

Знайдено  сумку з вудкою та снастями.    

Більше оголошень