Влітку на оздоровлення своїх дітей рівненським батькам доведеться викласти кошти із власної кишені

А з безкоштовним відпочинком у санаторіях пощастило лише пільговикам

Проте, з’явились нові категорії дітей, які отримають змогу відпочити в дитячих закладах оздоровлення, про що детальніше розповідає головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, Алла Осьмак:

– Відбулися зміни в законі про оздоровлення. Це те, що будуть оздоровлювати дітей учасників АТО та дітей загиблих на Майдані. Минулого року ми оздоровлювали листом, який надходив нам з ОДА. А вже станом на 2016 рік є зміни до закону, відповідно це вже підтверджено законодавством, що такі діти будуть оздоровлюватись і ми вже приймаємо заяви від сімей учасників АТО.

Для школярів на літній відпочинок в пришкільних таборах, путівки в санаторії та інші заходи виділено майже 2,5 мільйони гривень. Перші заїзди дітей у заклади оздоровлення розпочнуться з початку червня. Крім того, оздоровлюватись у санаторіях зможуть тільки діти-сироти, інваліди, а також діти з малозабезпечених, багатодітних та сімей переселенців. Для них кошти було виділено з обласного бюджету, адже минулого року Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності припинив фінансування таких заходів. Нагадаємо, раніше Фонд оплачував 90% від повної вартості путівок у санаторії. Також в управлінні повідомили, що цього літа для рівненських школярів працюватимуть 33 пришкільні табори а також табір «Електронік». На відпочинок у них з міського бюджету виділили понад 192 тисячі гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень