Влітку на оздоровлення своїх дітей рівненським батькам доведеться викласти кошти із власної кишені

А з безкоштовним відпочинком у санаторіях пощастило лише пільговикам

Проте, з’явились нові категорії дітей, які отримають змогу відпочити в дитячих закладах оздоровлення, про що детальніше розповідає головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, Алла Осьмак:

– Відбулися зміни в законі про оздоровлення. Це те, що будуть оздоровлювати дітей учасників АТО та дітей загиблих на Майдані. Минулого року ми оздоровлювали листом, який надходив нам з ОДА. А вже станом на 2016 рік є зміни до закону, відповідно це вже підтверджено законодавством, що такі діти будуть оздоровлюватись і ми вже приймаємо заяви від сімей учасників АТО.

Для школярів на літній відпочинок в пришкільних таборах, путівки в санаторії та інші заходи виділено майже 2,5 мільйони гривень. Перші заїзди дітей у заклади оздоровлення розпочнуться з початку червня. Крім того, оздоровлюватись у санаторіях зможуть тільки діти-сироти, інваліди, а також діти з малозабезпечених, багатодітних та сімей переселенців. Для них кошти було виділено з обласного бюджету, адже минулого року Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності припинив фінансування таких заходів. Нагадаємо, раніше Фонд оплачував 90% від повної вартості путівок у санаторії. Також в управлінні повідомили, що цього літа для рівненських школярів працюватимуть 33 пришкільні табори а також табір «Електронік». На відпочинок у них з міського бюджету виділили понад 192 тисячі гривень.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень