В Україні найближчими днями скасують популярний штраф за порушення ПДР

Про сезонні зміни

Українці найближчим часом не «ловитимуть» популярний штрф. Йдеться про не ввімкнене ближнє світло фар за межами населених пунктів. Цей штраф тимчасово скасують з 1 травня до 1 жовтня.

Штраф за не ввімкнене світло фар: яка сума і коли штрафують

В період з 1 жовтня до 1 травня, українські водії повинні обов’язково вмикати фари вдень. За порушення цього правила передбачений штраф розміром 510 гривень.

Водночас інспектори можуть обмежитись усним попередженням під час першого порушення правила.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень