На заступника прокурора Рівненської області був вчинений напад

В ході затримання бурштинових поліцейських

На заступника прокурора області було здійснено напад. Крім того, на Рівненщині вчергове викрито працівників поліції та СБУ, які «кришували» незаконний видобуток бурштину. Цього разу на гачок рівненської прокуратури потрапила група правоохоронців, які здійснювали розбійні напади, займалися кришуванням незаконного видобутку сонячного каміння на території Дубровицького району. За словами заступника прокурора області Андрія Боровика, окрім сприяння в незаконному видобутку бурштину, працівники поліції грабували місцевих жителів під виглядом обшуку:

Зауважимо, що підозрювані здійснювали розбійні напади у масках, однак під час виходу з окремих приміщень вони знімали їх, тому люди впізнали працівників поліції. За результатами проведення слідчих дій правоохоронцями було вилучено у підозрюваних перевертнів низку знарядь для видобутку бурштину:

Варто додати, що під час обшуку території, де зберігалися вищевказані знаряддя, а це гаражний кооператив, який відноситься до товариства сприяння оборони України, на заступника прокурора області  Андрія Боровика був вчинений напад, однак за словами прокурора, «ним були задіяні прийоми рукопашного бою й подальше затримання нападника».

Тож наразі правоохоронцями здійснюються невідкладні слідчі дії та вирішується питання щодо оголошення підозри особам, причетним до кримінальних правопорушень. Їм світить до 15 років за ґратами.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень