Уночі в Рівному ледь не згоріла квартира на дев’ятому поверсі

У неділю, 10 квітня, о 02:55 до Служби порятунку повідомили про пожежу на балконі дев’ятого поверху в житловому будинку в місті Рівне на вулиці Фабричній,1.

Балкон трикімнатної квартири повністю був охоплений вогнем. Пожежники, оцінивши обстановку, вирішили подавати засоби для гасіння вогню по висувній пожежній автодрабині. Разом з тим, інша група рятувальників в апаратах захисту органів дихання, з метою видалення диму з під’їзду будинку, повідчиняли вікна у коридорах сходових маршів з першого до останнього поверхів. Також було проведено поквартирний обхід помешкань громадян для того, щоб повідомити мешканців про подію та переконатися, чи не потрібна допомога.

Пожежу ліквідували о 03:40. Постраждалих та травмованих немає, повідомляє прес-служба ДСНС Рівненщини.

Вогнем знищено диван та речі домашнього вжитку на балконі, а також пошкоджено вікно балкону та закопчено стіни житлової кімнати.

Наразі причину пожежі з’ясовують.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень