У Рівному показали кращі світлини Першого міжнародного салону художньої фотографії (+19 ФОТО)

Днями у Рівному у виставковій залі міського будинку культури відбулося відкриття фотовиставки «GRAND PHOTO SALON 2016». В експозиції представлені найкращі роботи фіналістів та переможців фотоконкурсу Першого міжнародного салону художньої фотографії.

Загалом журі розглянуло понад 6000 світлин від авторів із 63 країн світу, серед яких чимало фотографів з України, а також з Італії, Франції, Індії, Саудівської Аравії, Єгипту, Австралії тощо.

Один із членів журі, одесит Олег Куцький, зазначає, що кожна робота, представлена на виставці, його по-особливому вразила, але найбільше як фотографу йому сподобалася серія світлин Михайла Бондара з України:

– Нема в мистецтві ні метра, ні кілометра, ні кілограма. Неможливо зважити цю роботу на вагах об'єктивності. Тому дуже важко було працювати, але я думаю, що виставка вийшла дуже цікавою. Зважаючи на те, що це перший салон, вона дуже цікава. Тому я думаю, що ще буде для неї життя. 

 

Мені дуже подобаються роботи Михайла Бондара з України, серія з кораблями. Це дійсно комп-арт. І роботи витончені, вони якісь такі романтичні і вишукані, що на них можна дивитися годинами. Ну і навівають різні спогади, думки, а особливо для мене це дуже близько.

Додамо, що виставка триватиме до 18 квітня щоденно з 12:00 до 17:00 години у міському будинку культури. Вхід вільний. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень