У Рівному вперше цього року продають квас (ФОТО)

 

Тепла весна у Рівному «змусила» сотні рівнян вийти на вулиці міста. На центральному ринку Рівного людей стільки, що не проштовхнутися.

[media=58454] [media=58451]

Також сьогодні у Рівному вперше у цьому сезоні розпочали продавати квас. Вже знайомі всім жовті бочки виїхали на найбільш велелюдні  вулиці міста, зокрема і на ринок.

Цієї весни прохолодний напій в одноразовому посуді коштує 2 гривні 90 копійок (за 200 мл) та 7 гривень 30 копійок (за 0,5 л).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень