До Великодня у Рівному «розцвіте» «Писанковий сад» (ФОТО)

25 великодніх яєць, виготовлених у художній школі із пінопласту, заввишки 1 метр 30 сантиметрів, облаштують «Писанковий сад» у центрі міста

Їх кількість символічна, говорить заступник міського голови Галина Кульчинська:

 

 

- 25 років незалежної України. На мій погляд, особлива дата і особливий рік. Тому, Великдень 25-річчя незалежності України в Рівному буде трошки інакший. В цьому році ми вирішили зробити в центрі міста «Писанковий сад». І він буде складатися з 25 великих писанок, розписаних в народних українських традиціях писанкарства.

 

З такого кубу готуються писанки, понад метр заввишки

Підготовка писанок перед розписом

Розписом займатимуться шкільні колективи Рівного. Відзавтра великодні символи розвезуть загальноосвітніми закладами, де до Чистого четверга учні та вчителі їх розписуватимуть.

«Писанковий сад» з’явиться у Рівному Великодньої ночі, щонайменше на два тижні. Після цього, писанки або ж прикрашатимуть холи шкіл, які їх розмальовували, або ж продадуть з аукціону, а виручені кошти скерують на благодійність.

Сьогодні вчителі шкіл обирали візерунки для розпису

До слова, подібна акція пройде і в столиці, втім, там великодні писанки майже вдвічі менші рівненських.

Напівготова писанка

До речі, фарби та спеціальна обробка поверхні писанок дозволить їм не зіпсувати свій зовнішній вигляд навіть у дощ.   

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень