![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Профільні ліцеї запрацюють уже за 5 років
Згідно з концепцією НУШ, до 2023 року має бути прийнятий новий стандарт профільної школи, до 2025-го - сформована мережа закладів ІІІ ступеня, а до 2027-ого – повноцінний запуск профільної школи. Фактично всі старання з підвищення якості освіти у школах, де учні навчатимуться у 10, 11 і 12 класах, орієнтовані на тих, хто вийде на ринок праці у 2030-2035 роках.
На Рівненщині теж почали підготовку до таких змін і планують запустити роботу так званих профільних ліцеїв у 2024 році. Це так звана старша школа для дітей 10,11 й 12 класів.
За словами заступниці голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, реформа дозволить старшокласникам глибше вивчати предмети, до яких вони мають найбільший хист та з яких складатимуть ЗНО.
В таких школах має навчатись не менше, ніж 300 учнів − по 100 учнів на паралелі. Передбачається, що вступ до профільних ліцеїв буде відбуватись за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, що також підвищить рівень освіти таких шкіл», - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.
Отже, незабаром кількість шкіл на Рівненщині зміниться – одні залишаться тільки початковими, інші початковими й середніми, деякі зможуть надавати освіту як профільний ліцей або й зовсім виокремляться заклади, які функціонуватимуть виключно як ліцеї. На Рівненщині до цього процесу вже почали готуватися.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Дошкільна освіта на Рівненщині здорожчала, тарифи – знизились
Понад 500 молодих патріотів зібралися на майдані Незалежності у Рівному (ФОТОРЕПОРТАЖ)
На Рівненщині шукають школярів-прогульників
Рівненщина виходила на зв’язок із новою міністеркою освіти Новосад
Чи дарувати педагогам подарунки до Дня вчителя: думки рівнян
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК