![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Усе через прохання замінити зіпсовані фрукти
Інцидент трапився на одному з місцевих базарів. Жінка прийшла за яблуками, щоправда, придбати їх так і не вдалося. Натомість її обматюкали, пошкодили її речі та навіть погрожували. За словами рівнянки, продавця кавказької національності обурило прохання забрати гнилі яблука.
Про ситуацію написала у місцевій фейсбук-спільноті Ровно. Твой город / Рівне. Твоє місто. Її текст подаємо без змін:
Не думала, що коли-небудь попаду в неприємну ситуацію на нашому рівненському базарі, де продавець цінує покупця, так думала я. Але.... сьогодні при покупці яблук в громадянина кавказької національності попросила забрати підгнивші й тут все почалось...
Кульок був вирваний з рук зі швидкістю вітру і такою агресією. Яблука сипались під стіл. Це його ще більше розізлило, пішла нецензурна лайка і погрози.
За словами жінки, після прохання надягнути маску, продавець ще більше розгнівався:
При спробі сфотографувати "хероя", був вибитий телефон і кошик з квітами, який був в іншій руці. Телефон і квіти виявились під тролейбусом. В результаті - побитий телефон і зіпсований настрій??????На мій захист став лише один чоловік, який чекав маршрутку.
Він теж почув образи в "чорній"лайці й погрози. Далі поліція-заява????????? Я думаю, що далі все в них "схвачено", в от таких... А "херой" має ім'я маммамед хаял - з великої букви не пасує йому.
Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Незабаром сезон: чи можна в Рівному добувати березовій сік
Змінила Китай на Рівне: неймовірна історія китаянки, яка навчає дітей мови (ВІДЕО)
Фонтани Рівного, якими їх більше не побачить ніхто (ФОТО)
У Рівному Хресної ходи - не буде: Третяк сказав
Дитяча жорстокість: у Рівному діти цькували однокласницю, бо в неї не було грошей
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК