У Рівному завтра презентують книгу про те, як ефективно використовувати час журналісту

Вона містить 86 порад, які грунтуються на понад 20-річному досвіді автора

Автор книги "Лайфхак для журналіста: як ефективно використовувати час та інформацію"", яка вийшла 1 вересня цього року,  - рівненський журналіст, редактор видавничого дому "ОГО", викладач Острозької академії Віталій Голубєв. 

Її цільова аудиторія - журналісти-практики. Тобто ті,

хто вже не перший рік працює в журналістиці й потребує практичних інструментів для підвищення ефективності своєї роботи - аби встигати і заробляти більше.

Презентація книги "Лайфхак для журналіста" відбудеться 

завтра, 13 вересня, у головному корпусі Національного університету водного господарства і природокористування, що на вулиці Соборній, на четвертому поверсі в аудиторії №162 "Відкритий офіс". Початок о 17 годині. 

"Лайфхак для журналіста" - це третя книга Віталія Голубєва. Перші дві були адресовані молодим журналістам і журналістам-початківцям, а також педагогам, які працюють із майбутніми журналістами - це "Школа універсального журналіста" (2009, 2010) та "Універсальна журналістика" (2016, 2017).

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень