Львівська авторка презентує у Рівному книгу для тих, кому 16+

Це відбудеться вже сьогодні

41-річна письменниця зі Львова Оксана Сайко (на фото вгорі) - відома, як авторка прози для підлітків та юнацтва - привезе до Рівного свою книгу-повість "Птахи завжди повертаються".  У ній розповідається про дівчинку Оксану, яка, втративши пам'ять, несподівано прокидається у божевільні. 

Творча зустріч з письменницею відбудеться сьогодні о 18.30 год у книгарні "Є" і завтра в обласній бібліотеці для молоді, що на вулиці Київській.

Довідка: Оксана Сайко народилася у містечку Скалат на Тернопільщині. Має дві вищі освіти: медичну - після закінчення  Львівського державного медичного коледжу та журналістську - після Львівського національно університету імені Івана Франка. Працювала у газеті "Літературний Львів", у виданні "Арка" була редактором сторінки «Культура». Дописує у газети «Україна Молода», «Літературна Україна», співпрацює з журналом для підлітків "Сто талантів", публікується на офіційному сайті Української Греко-Католицької Церкви (рубрика "Визначні особи Церкви XXст.").

Оксана Сайко - дипломант літературного конкурсу "Гранослов-2006", переможець конкурсу на найкращу повість від журналу "Дніпро"2009 року (повість "Волоцюги").

У 2012 у «Видавництві Старого Лева» вийшла її книга для підлітків «Новенька та інші історії», яка потрапила до довгого списку премії "Книга року БіБіСі 2012".

 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень