Дитячими розмальовками заманюватимуть туристів на Рівненщину

Їх виготовили спеціально до 23-ї міжнародної туристичної виставки UITT: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм», яка проходить нині у Києві

Розмальовка, як розповіли в обласному управлінні культури і туризму, стала продовженням проекту «Рівненщина туристична», в межах якого торік був виготовлений буклет із зображеннями 30 туристичних об’єктів Рівненщини.

Зображення для буклету виконав рівненський художник Олексій Огонь. З тих 30 туристичних об’єктів обрали ТОП-10 найцікавіших і найвідвідуваніших. І зображення їх помістили до виданої цього року дитячої розмальовки.   

Заступник начальника обласного управління культури і туризму Ярослава Гаврилова каже, що створюючи розмальовку, вони хотіли зробити щось цікаве для дітей:

Виникла ідея зробити щось цікаве для дітей для того, щоб діти мали можливість розмальовувати ці об’єкти, дорослі мали можливість одночасно з ними працювати, розказувати їм про наші туристичні родзинки. Тобто це вже такий сімейний проект. Там є малесенькі малюночки в кольорі подані, щоб видно було, де яким кольором замальовувати.

Розмальовок виготовлено 1000 штук. Ми не маємо права продавати такі речі. Вони поширюються тільки на виставкових заходах.

За словами Ярослави Гаврилової, у розмальовці зображені

Острозький та Дубенський замки, Тунель кохання, Тараканівський форт, музей бурштину. Базальтові стовпи та інші туристичні об’єкти.

Надрукувала розмальовку рівненська друкарська фірма «Інсайт». Її наклад - 1000 примірників. Вартість одного примірника книжечки - 9 гривень. Витратили на розмальовки кошти з обласного бюджету, передбачені програмою розвитку туризму на Рівненщині.  

За вчора на виставці у Києві вже роздали відвідувачам 400 перших розмальовок «Рівненщина туристична».

А ось для рівненських дітей поки що не буде змоги купити туристичну розмальовку. Ярослава Гаврилова каже, що у продаж вона може потрапити лише, якщо хтось за власний кошт візьметься її надрукувати. А вони проти цього, обіцяє, не протестуватимуть.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень