Рівненський письменник, яким зачитуються діти, обіцяє видати книгу для дорослих

У ній обіцяє опублікувати свої спогади про АТО

45-річний письменник Сергій Гридін - з міста Здолбунів на Рівненщині. Він займає посаду директора Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. І писати почав після однієї з перевірок на роботі, щоб "відірватися від реальності". 

Сергій Гридін - автор близько 15 книг для дітей із серії «Федько-прибулець із космосу», «Кігтик Ковбаско», «Не-Ангел», «Не такий», «Відчайдушні», «Незрозумілі». Його книга «Федько у пошуках чупакабри» увійшла до довгого списку премії «Книга року ВВС-2012». Також письменник є переможцем конкурсу «Краща книга Рівненщини» у номінаціях «Краще видання для дітей»  у 2013 році та «Краще видання для юнацтва та молоді» у 2015 році. 

Діти зачитуються книгами Сергія Гридіна. І вчора, як повідомили з Рівненської облради, письменник побував у спеціальній школі-інтернаті І-ІІ ступенів у смт Мізоч Здолбунівського району, де зустрівся зі школярами. Окрім спілкування з дітьми про книги, письменник на зустрічі повідомив, що невдовзі вийде його книга і для дорослих – спогади про його службу у зоні АТО. Чому ця книга - не для дітей, письменник пояснив так:


Дитячу книгу про війну не напишеш. Поняття «діти» та «війна» - несумісні.

На згадку про цю зустріч Сергій Гридін зробив подарунок мізоцьким школярам - подарував кілька своїх книг у бібліотеку школи. 


 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик Журналістка

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень