![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
А також розказали, куди звертатися у таких випадках
Цими вихідними у Рівному температурні показники били 30-річні рекорди, тим часом рівняни скаржилися на ледь теплі батареї у квартирах. Зокрема, як кажуть мешканці будинку на Грушевського, 40, температура повітря у помешканні не дотягувала навіть до 10-ти тепла. Холодно у домівках було і на Соборній, 61. Як повідомив керівник «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький, температура повітря у помешканнях залежить від самих мешканців будинку, а точніше, від відповідальних за будинкові лічильники:
- Ну, зараз всюди стоять лічильники і люди собі самі регулюють. Не може одна котельня на один будинок подавати таку температуру, а на інший – іншу. Тобто, в нас параметри по котельні подавалися такі, які мають бути. А люди вже собі самі регулюють. Ми, в принципі, якраз виїжджали у ці святкові дні, хоча ми до того відношення не маємо, але дзвонили мешканці і ми їм показували на лічильнику, скільки має бути розхід на їхній будинок, а скільки вони виставили. Тому і мерзли.
Тобто, причиною низьких температур у квартирах, зі слів Степана Коропецького, може бути те, що відповідальний за роботу лічильника неправильно виставив об’єм теплоносія, який повинен іти на будинок.
Тож, коли у квартирі холодно, мешканцям будинку, в першу чергу, потрібно звертатися до того, на чиєму балансі будинок або ж в ОСББ. Адже, як каже Степан Коропецький, договори на обслуговування внутрішньобудинкових систем з «Рівнетеплоенерго» не укладені, тож представники компанії навіть не мають юридичного права самостійно дістатися до мереж, хоча жодного разу не відмовляли у виїзді на прохання балансоутримувачів багатоквартирних будинків.
Читайте також: Рівняни на Різдво мерзли у власних квартирах, бо кочегари спали п’яні (ФОТО)
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК