Після Нового року рівняни платитимуть за тепло менше

Це стосується мешканців будинків, у яких не встановлені прилади обліку тепла

Кабмін змінив формулу нарахування оплати за теплопостачання для будинків без приладів обліку теплопостачання. Відповідно до постанови Уряду від 9 грудня, мешканцям будинків, у яких не встановлені лічильники на тепло, оплату за послуги нараховуватимуть на основі середніх в місті нарахувань у будинках з лічильниками, - заявляв прем’єр-міністр Володимир Гройсман:

 

- Рішення Уряду таке: нараховувати оплату за тепло для будинків без лічильника згідно з середніми у місті показниками тих будинків, де прилади обліку встановлені. І це середнє нарахування буде абсолютно об’єктивним.

 

Тож, за словами керівника «Рівнетеплоенерго» Степана Коропецького, рівняни, які не мають лічильників, платитимуть менше. Оскільки, за жовтень тариф складав майже 35 гривень за метр квадратний помешкання, а за листопад – 21 гривня 15 копійок:

 

- Є постанова від 9 грудня. Звичайно, що дешевше буде. За жовтень тариф там де немає лічильників 34,78 гривень за метр квадратний, за листопад  -21,15.

 

Разом з тим, прем'єр-міністр України дав завдання місцевим органам виконавчої влади за цей опалювальний сезон абсолютно всі будинки облаштувати приладами обліку тепла. Згідно з даними «Рівнетеплоенерго» станом на 1 грудня у Рівному 94% житлових будинків оснащені лічильниками на тепло.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень