У МОЗу – «сім п’ятниць на тиждень»: з експрес-тестами на коронавірус знову передумали (ФОТО)

Не можуть визначитися, хто ж їх має робити

Що коїться у МОЗі?..

Лише вчора у Міністерстві заявляли, що саме працівники екстренки проводитимуть два тести: на грип і коронавірус.

Тобто, коли бригада прибуває на виклик до людини з підозрою на COVID-19, її одразу мають перевірити за допомогою цих двох тестів.

Перше повідомлення МОЗу. Скрін Радіо Трек

Дещо пізніше це повідомлення на офіційній сторінці МОЗу у фейсбук відредагували (ніяк не акцентуючи на цьому уваги) і текст, звісно ж, змінився.

У виправленому варіанті вже йшлося про те, що тести на коронавірус робитимуть аж ніяк не медики «швидкої»:

... експрес-тести будуть використовуватися лікарями закладів охорони здоров’я...

Друге (тишком-нишком редаговане) повідомлення МОЗу. Скрін Радіо Трек

Додамо, що текст відредагували уже після того, як офіційну інформацію уповноваженого Міністерства поширили чимало ЗМІ усіх рівнів і прочитали тисячі людей. Відповідно, редагуючи згодом цю інформацію на своїй сторінці, відомство мало б на цьому наголосити і пояснити, чому так сталося.

Пройшло всього 15 годин і сьогодні вранці на сторінці МОЗу з'явилося нове повідомлення наступного змісту:

Експрес-тести на коронавірус будуть проводити у разі підозри на COVID-19 тільки лікарі певних закладів охорони здоров’я.

 

Якщо у вас є симптоми гострого респіраторного захворювання, телефонуйте до свого сімейного лікаря. Екстрена медична допомога виїжджає тільки на ургентні випадки. Медичні працівники екстреної допомоги НЕ БУДУТЬ проводити тест на COVID-19.

Третє і поки останнє повідомлення МОЗу. Інформація трохи відрізняється навіть від попереднього за рахунком. Скрін Радіо Трек

Нагадаємо, минулої ночі в Україну доставили два види тестів для виявлення коронавірусу: для ПЛР (кількість яких не повідомляється – ред.) і 250 тисяч тестів для експрес-діагностики.

Також додамо, що вчора МОЗ заявляв про «одужання» 8 заражених COVID-19 українців. Про цей фейл можете прочитати тут: Недоперемога: 8 «вилікуваних» від коронавірусу... ним не хворіли

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень