У МОЗу – «сім п’ятниць на тиждень»: з експрес-тестами на коронавірус знову передумали (ФОТО)

Не можуть визначитися, хто ж їх має робити

Що коїться у МОЗі?..

Лише вчора у Міністерстві заявляли, що саме працівники екстренки проводитимуть два тести: на грип і коронавірус.

Тобто, коли бригада прибуває на виклик до людини з підозрою на COVID-19, її одразу мають перевірити за допомогою цих двох тестів.

Перше повідомлення МОЗу. Скрін Радіо Трек

Дещо пізніше це повідомлення на офіційній сторінці МОЗу у фейсбук відредагували (ніяк не акцентуючи на цьому уваги) і текст, звісно ж, змінився.

У виправленому варіанті вже йшлося про те, що тести на коронавірус робитимуть аж ніяк не медики «швидкої»:

... експрес-тести будуть використовуватися лікарями закладів охорони здоров’я...

Друге (тишком-нишком редаговане) повідомлення МОЗу. Скрін Радіо Трек

Додамо, що текст відредагували уже після того, як офіційну інформацію уповноваженого Міністерства поширили чимало ЗМІ усіх рівнів і прочитали тисячі людей. Відповідно, редагуючи згодом цю інформацію на своїй сторінці, відомство мало б на цьому наголосити і пояснити, чому так сталося.

Пройшло всього 15 годин і сьогодні вранці на сторінці МОЗу з'явилося нове повідомлення наступного змісту:

Експрес-тести на коронавірус будуть проводити у разі підозри на COVID-19 тільки лікарі певних закладів охорони здоров’я.

 

Якщо у вас є симптоми гострого респіраторного захворювання, телефонуйте до свого сімейного лікаря. Екстрена медична допомога виїжджає тільки на ургентні випадки. Медичні працівники екстреної допомоги НЕ БУДУТЬ проводити тест на COVID-19.

Третє і поки останнє повідомлення МОЗу. Інформація трохи відрізняється навіть від попереднього за рахунком. Скрін Радіо Трек

Нагадаємо, минулої ночі в Україну доставили два види тестів для виявлення коронавірусу: для ПЛР (кількість яких не повідомляється – ред.) і 250 тисяч тестів для експрес-діагностики.

Також додамо, що вчора МОЗ заявляв про «одужання» 8 заражених COVID-19 українців. Про цей фейл можете прочитати тут: Недоперемога: 8 «вилікуваних» від коронавірусу... ним не хворіли

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень