Коронавірус в Україні: з Китаю прилетів літак з тестами для виявлення коронавірусу

Також привезли медичні маски та дезінфектори

Фото із сайту Офісу президента

Літак Збройних сил України Іл-76 з тестами для виявлення коронавірусу приземлився минулої ночі у  аеропорту «Бориспіль».

З китайського Гуанчжоу військовий борт привіз в Україну два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) та 250 тисяч тестів для експрес-діагностики.

 

Крім того, доставлено медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легень та інші засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19.

Фото із сайту Офісу президента

Медичні засоби, зокрема тести для ПЛР, уже сьогодні планують передати в лабораторії  різних регіонів України.

Експрес-тести, а також медичні маски передадуть медикам, військовослужбовцям, працівникам поліції та Держприкордонслужби.

Швидкі тести використовуватимуть лікарі "швидких" для перевірки людей, у яких виявлена підвищена температура та є підозра на коронавірусну хворобу. У разі позитивного результату експрес-тесту лікарі мають узяти додатковий зразок для підтвердження в лабораторії за допомогою ПЛР-тесту.

Це лише перша партія медичного вантажу з Китаю. Цього тижня заплановано ще декілька рейсів.

За повідомленням Офісу президента України

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень