«Ти був одним з найкращих бійців, ти був Другом». В АТО загинув рівнянин

Про це повідомляють рівняни у Facebook

Вчора на сході України загинули двоє бійців батальйону "Айдар". Один із них - Сергій Голубєв з Рівного. Про загиблих повідомили на сторінці "Айдару" у соцмережі Facebook. Зокрема повідомлення про смерть Сергія Голубєва розповсюджують рівняни:

Виконуючи бойове завдання героїчно загинули, виконуючий обов'язки командира взводу старший сержант Голубєв Сергій Володимирович і старший солдат Дзерин Антон Миколайович. Тяжка втрата для роти, батальйону і для мене особисто кращих бійців. Вибачте мені, хто мене знає, що не зберіг. Сльози матерів, дружин і дітей, пролитих за синами України, даремними не бувають." Командир першої штурмової роти 24 ОШБ "АЙДАР" Бача  

Рівнянка Вікторія Шинкаренко поширила допис з прощальними словами друзів Сергія:

Так я можу описати тебе. Одним цим словом.
Ти був одним з найкращих бійців, ти був Другом. 
Завжди спокійний, врівноважений. Чуйний до жінки, люблячий батько. Охоронець для побратимів, підтримка для командира. Скільки бойових виходів ми зробили з тобою, скільки успішних ліквідацій ворогів.. 
Тільки на моїй пам'яті ти зробив достатньо, щоб стати Героєм України. І, як це характерно для нашої держави, не удостоївся жодної нагороди. Та ти йшов не для цього. 

А також зазначила, що його батьки ще не знають про загибель сина. Прощання з героєм планують організувати у вівторок. Сергій був одружений. Без батька залишись двоє дітей.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень