«Ти був одним з найкращих бійців, ти був Другом». В АТО загинув рівнянин

Про це повідомляють рівняни у Facebook

Вчора на сході України загинули двоє бійців батальйону "Айдар". Один із них - Сергій Голубєв з Рівного. Про загиблих повідомили на сторінці "Айдару" у соцмережі Facebook. Зокрема повідомлення про смерть Сергія Голубєва розповсюджують рівняни:

Виконуючи бойове завдання героїчно загинули, виконуючий обов'язки командира взводу старший сержант Голубєв Сергій Володимирович і старший солдат Дзерин Антон Миколайович. Тяжка втрата для роти, батальйону і для мене особисто кращих бійців. Вибачте мені, хто мене знає, що не зберіг. Сльози матерів, дружин і дітей, пролитих за синами України, даремними не бувають." Командир першої штурмової роти 24 ОШБ "АЙДАР" Бача  

Рівнянка Вікторія Шинкаренко поширила допис з прощальними словами друзів Сергія:

Так я можу описати тебе. Одним цим словом.
Ти був одним з найкращих бійців, ти був Другом. 
Завжди спокійний, врівноважений. Чуйний до жінки, люблячий батько. Охоронець для побратимів, підтримка для командира. Скільки бойових виходів ми зробили з тобою, скільки успішних ліквідацій ворогів.. 
Тільки на моїй пам'яті ти зробив достатньо, щоб стати Героєм України. І, як це характерно для нашої держави, не удостоївся жодної нагороди. Та ти йшов не для цього. 

А також зазначила, що його батьки ще не знають про загибель сина. Прощання з героєм планують організувати у вівторок. Сергій був одружений. Без батька залишись двоє дітей.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень