Селяни на Рівненщині опинилися без електроенергії: хтось злив оливу з трансформаторів

В одному випадку злили 140 кг, в іншому – 160. За рік – майже 5 тонн

Саме через крадіжку трансформаторної оливи без електропостачання у мороз залишилися 58 мешканців сіл Копитків та Мар’янівка. В одному випадку невідомі з трансформаторної підстанції злили 140 кг оливи, в іншому – 160 кг. Про це повідомляє прес-служба «Рівнеобленерго».

Кількість таких злочинів зростає.  Протягом минулого року невідомі злили майже 5 тонн трансформаторної оливи, що призвело до виведення з ладу 29 силових трансформаторів.

З початку 2018 року злито вже близько 2000 кг мастила. «Рівнеобленерго» перепрошує у мешканців Здолбунівщини за дії зловмисників.

Крім цього, в установі просять повідомляти про випадки крадіжок. Це можна зробити за номером Нацполіції 102 або за номерами кол-центру ПрАТ «Рівнеобленерго» (0362) 694-298 або 694-279 (телефони цілодобові).

Анонімність гарантують! А також гарантують винагороду, якщо інформація дозволить затримати зловмисників – 15 тисяч гривень.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень