Поліція перекваліфікувала підпал офісу журналістів-розслідувачів

Нагадаємо, учора невідомий чоловік зайшов до приміщення редакції «Четверта влада», залишив там дві пластикові пляшки з бензином та підпалив їх.

У приміщенні на той момент перебували діти. Ніхто не постраждав.

У поліції розпочали досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією умисне знищення або пошкодження майна. Однак згодом перекваліфікували подію, уточнивши, що майно, яке намагалися спалити – журналіста.

У ході досудового розслідування за фактом підпалу 22 лютого офісу редакції одного із рівненських ЗМІ правову кваліфікацію діяння змінено на умисне пошкодження майна журналіста, передбаченого частиною 2 статті 347-1 Кримінального кодексу України.

Карається позбавленням волі на строк від шести до п’ятнадцяти років.

Поліція склала фоторобот ймовірного палія. 

Тим часом, антикорупційна неурядова організація Transparency International Україна вважає, що ці дії пов’язані з викриттям журналістами корупційних схем та вимагає від правоохоронців оперативного розслідування.

 

До слова, сьогодні журналісти рівненських ЗМІ, стурбовані останніми подіями, що відбуваються у Рівному, приходили на зустріч із головою ОДА.

 

Минулими вихідними з приміщення однієї з компаній викрали сервери. А на початку тижня запальну суміш підкинули під двері родичів керівника рівненської громадської організації «Антикорупційний моніторинг» Юрія Дюга.

А вчора з офісу Громадської організації «Екоклуб» викрали 6 ноутбуків.  

Ілона Радзівіл Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень